12 Şubat 2017 Pazar

PAKOLİNO AKTİVİTE KUTULARI- ŞUBAT AYI KUTUPLARA YOLCULUK TEMASI

Bu ay Pakolino kutusunun teması Kutuplara Yolculuk. Tam da Nehir'ler geçtiğimiz ay okulda GEMS etkinlikleri kapsamında penguenleri ve kutupları tanımışlarken bu kutu çok iyi geldi üzerine. Nehir'e kalsa bir akşamda tüm etkinlikleri yapıp bitirecek ama 1 etkinlik bile uyku saatini kaydırdığından, kendisini zor da olsa ikna ediyorum tek etkinliğe.

İlk olarak kutup ayısı bowling oyununu hazırlayıp, oynadık. Babası da katıldı bize. Bayağ gülüp eğlendik. Kaç akşamımız bu bowling oyunu ile geçti.
 İkinci etkinlik olarak cam süslerini hazırladık Nehir'le ve odasının camını kar taneleriyle ve Nehir'in ismi ile süsledik.
Son etkinliğimiz kızaktan kalemlikti. Nehir'le kızağı hazırladık, Nehir stickerlarla tek tek süsledi. İşyerindeki masam için istedim nehir'den bu kalemliği ama Nehir izin vermedi, hem kalemlik hem oyuncak olarak kullanacakmış kendisi. Zaten epey hayali oyun oynadı kızakla.  
Pakolino'nun bu ayki etkinliklerini bir çırpıda bitirdik. Gerçekten de çok paralar verip aldığımız çoğu oyuncaktan daha verimli, daha oyalayıcı oluyor şu Pakolino. Sizler de incelemek, abone olmak, 3-7 yaş aktivite kutularının evinize gelmesini isterseniz www.pakolino.com' u ziyaret edebilirsiniz.
Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...