4 Mayıs 2015 Pazartesi

DİSNEY TİNKERBELL VE CANAVAR EFSANESİ'Nİ İZLEDİK..

Migros'un 23 Nisan kampanyası kapsamında Disney Tinkerbell ve Canavar Efsanesi filmini vizyona girmeden önce izleme şanı bulduk. Takip edenler bilirler; biz aslında tiyatrocuyuz, sinemaya fazla ısınamadı Nehir. Gittiğimiz filmlerden Rio2 'yi sonuna kadar izlemişti, Arı Maya'da sıkılmıştı ve erken çıkmıştık. Tinkerbell'in özellikle ilk yarısını elinde mısırı, gözünü kırpmadan izledi Nehir. İkinci yarının son 5 dakikasında (fazlaca duygusal ve durağan sahnelerin yaşandığı anlarda) çıkalım filan dedi ama yine de sonunu getirdi filmin ve bitiş müziği başladığında da çıkmak istemedi bu kez. Tekrar izleyelim dedi, salondan zor çıkardım :) Sinemadaki görevli abiler Nehir'e tekrar gelmesini söyleyip, mısır sözü verdiler hatta :-))


Film gayet güzel; hayvanlardan sorumlu minik perilerden Tinkerbell'in arkadaşı Fawn başrolde. Fawn tam bir hayvan dostudur ve yaralı hayvanlara yardım etme aşkına bazen Peri Adası için tehlikeli olabilecek hayvanları adaya getirmektedir. En son Atmaca macerasından sonra Kraliçe'ye bir daha böyle birşey yapmayacağına söz verir. Ama sözünü tutamaz, kocaman ve gizemli bir canavarla arkadaş olur. Kimseyi dış görünüşüne göre yargılamayan Fawn, doğru mu yoksa yanlış mı yapmıştır?  15 Mayıs'ta film vizyona giriyor, hadi çocuğunuzu alıp gidin ve gerisini birlikte öğrenin.


Sinema çıkışında ailecek Kahve Dünyası'nda oturup, birşeyler yiyip içtik. Burada bir abla da çikolata ikram etti Nehir'e. Her gittiği yerde ilgi odağı olmayı başarıyor küçük hanım. Daha sonra da alt kattaki oyun parkında epey koşup oynadı. 

Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...