14 Mayıs 2015 Perşembe

4M TÜRKİYE İLE SANAT, YARATICILIK VE ZEKA OYUNLARI

4M Türkiye'nin aktivite, sanat, elişi, fen ve bilim setlerini duymuşsunuzdur. Wedgits yapı bloklarının da Türkiye'ye satışını yapıyorlar. Wedgits bloklar, açı renk algısı, mantık kurma, yaratıcılık, problem çözme gibi pek çok yönden faydalı ve eğitici oyuncaklar. Başlangıç aktivite çantasının içerisinde; 20 adet renkli wedgits yapı bloklar, wedgits yapım platformu ve 48 adet weedgits tasarım kartı var. Normalde inşaat oyunlarını sevmeyen Nehir wedgitsleri çok sevdi. Bir oyuna dönüştürdük, sırayla bir kart seçip, kartta gelen şekli yapmaya çalıştık. Nehir oldukça başarılıydı.
Bir başka akşam 4M'in aktivite setlerinden kelebek maskesi yapım setini denedik. Setin içerisinden 3 adet kelebek maskesi şablonıu, 5 renk boya, bant, simli yapıştırıcı, 3 adet plastik çubuk kısacası etkinlik için gereken tüm malzemeler çıkıyor. Nehir ve ben kendimize birer maske boyayıp süsledik. Çok eğlendik.
4M' in Mould&Paint serisine de bayıldım ben. Alçı tozunu suyla karıştırıp, kalıba döküyor, yarım saat bekliyor, kuruduktan sonra kalıptan çıkarıp dilediğiniz gibi boyuyorsunuz. Arkasına setten çıkan magnetleri yapıştırıp buzdolabı süsü yapabilir ya da yine setten çıkan iğneleri takıp yakanızda taşıyabilirsiniz eserinizi. Nehir iğne takmayı tercih etti ben magnet :)Biz 4M setleriyle çok eğlendik. Gelelim sizlere süprizimize. 4m'den sizlere de hediyeler var. 

3D Resim yapma seti,
Nakış işleme yastık ve çanta yapım seti ve 
İğnesiz dikiş tavşan yapım seti Kazanmak için yapmanız gereken sadece bloğu takibe almak ve bu yazıya yorum bırakmak (mail adresinizle birlikte).

Tabii çekilişe instagramdan da katılabilirsiniz. O zaman isminiz listeye 2 kez yazılır. İnstagramdan katılmak için @fezakiral hesabını takibe alın ve çekiliş görselini @fezakiral@4mturkiye #fezakiralçekiliş taglariyle paylaşın ve çekiliş görseline yorum bırakın.


Şimdiden bol şans ve sevgiler.


Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...