2 Şubat 2015 Pazartesi

MADAGASCAR LIVE SHOW

Hiç aklımızda yokken, kazandığımız bir davetiyeyle ansızın karar verip gittik Madagascar Lıve Show'u izlemeye. Gösteri Ülker Sports Arena' da sergilendi. Böylesine büyük bir salonda, böyle büyük bir show ilk kez izledi Nehir. 

Nehir animasyon filmleri sevmiyor şimdilik. Başlayıp biraz izlese bile sıkılıyor ve sonunu getiremiyor. Bu tarz animasyonlardaki kötü karakterler biraz ürkütüyor Nehir'i. Madagascar çizgi filmini de bir kez izlemiş ve filmdeki kötü bekçi kadın karakterden rahatsız olmuştu. Geçen yaz tatilimizi yaptığımız Voyage Sorgun Otel'de de bir akşam Madagascar Live Show izlemiştik; Nehir bayılmıştı. Neyse, bu sefer Madagascar'a gideceğimizi söylediğimizde hem çok sevindi hem de bizimle pazarlık yaptı "kötü polis olmazsa gelirim" dedi. Gösteriyi daha önce izleyen arkadaşımızdan sorup öğrendik, kötü polis yokmuş, gönül rahatlığıyla gittik :-)

Gösteride Central Park Hayvanat Bahçesi' nden kaçmaya çalışan hayvan karakterler, bol bol dans ve müzik var. İki perde yaklaşık 2 saatlik bir gösteri. Bizim için ilk yarısı yeterli oldu; Nehir'in arada dikkati dağıldı ve eve gidelim dedi. Ama izlediğimiz ilk yarı boyunca gayet eğlendi. Ertesi gün dahi Madagascar'da çok eğlendim diye anlatıp durdu. 

Biraz daha büyük çocuklar için daha eğlenceli olabilecek bu gösteride bana göre küçük çocukların anlayamayacağı Amerikan tarzı espiriler olmasaymış, şarkı geçişleri daha belirgin olsaymış ve çocukların ilgisini canlı tutabilmek için daha interaktif bir show hazırlansaymış memnuniyetimiz bir kat daha fazla olabilirdi. Ancak görselliği yerinde, canlı, eğlenceli bir show. 
Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...