9 Aralık 2014 Salı

YILBAŞI ÇEKİLİŞİ

Sevgili takipçilerime bir müjdem var. Güzel bir yılbaşı çekilişiyle karşınızdayım. Bloğum anne-çocuk bloğu olduğu ve Nehir'le yaptığımız etkinlikler en büyük yeri aldığı için, takipçilerimizin de etkinlik canavarı miniklerin anneleri olduğunu biliyorum. Bu yüzden buna göre bir hediye seçtim. Daha önce de bir çekiliş yapmış, güzel kitaplar hediye etmiştim iki miniğe. 

Bu sene hediyemiz Ya-Pa Mix 3-4 Yaş Çocuk Seti. Özel taşıma çantası içinde, 10 kitaptan oluşan, içeriği 3-4 yaş çocuklara göre hazırlanmış, çok güzel bir set. Biz Nehirle Ya-Pa Q 3-4 yaş setini bitirdik ve çok sevdik. Bu seti de inceledim; özellikle bu kış günlerinde, çocuklarla evde kapalı kaldığımız akşamları dolu dolu geçirmemize faydası olacak harika bir set. 

Bu sene çekilişi blog ve instagramda aynı anda yürüteceğim. Sadece blogtan ya da sadece instagramdan çekilişe katılabilirsiniz. Ama ikisinden birden katılırsanız 2 hakkınız olur.


Gelelim çekiliş şartlarımıza, çok basit


Blogtan katılmak için;

- Bloğu takibe almak. (Herhangi bir mail hesabınızla, sağdaki takipçiler butonundan birkaç saniye içinde yapabilirsiniz)

- Bu gönderinin altına mail adresinizle birlikte yorum bırakmak,

- Blog yazarı iseniz, çekilişi yukarıdaki görseliyle beraber bloğunuzda duyurmak


Instagramdan katılmak için;

- @fezakiral instagram hesabımızı takibe almak.

- Yukarıdaki çekiliş görselini @fezakiral, #fezakiral ve #fezakiralçekiliş etiketleriyle kendi hesabınızda paylaşmak.


Tekrar hatırlatayım, instagram ve blogtaki şartları birlikte yerine getirenlerin 2 hakları olacak.Herkese şimdiden bol şans diliyorum..

Sevgiler...(Son katılım 28 Aralık2014
Kazanan 01 Ocak 2015 günü açıklanacak)Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...