29 Ekim 2014 Çarşamba

BLOGGERLARLA KIŞA MERHABA

Geçtiğimiz haftasonu sevgili Seyhan ve sevgili Füsun 'un davetiyle, 4M Türkiye sponsorluğuyla Happy Nest' te gerçekleşen Bloggerlarla Kışa Merhaba etkinliğindeydik. 

Herşey öyle güzel organize edilmişti ki, çocuklar birbirinden eğlenceli oyunlar ve aktivitelerle eğlenirken biz anneler de çay içip Happy Nest'in nefis ikramlarını tatma ve sohbet etme fırsatı bulduk. Birbirinden değerli blogger arkadaşlarla tanışma fırsatı bulmak benim için çok güzel bir deneyim oldu.

Happy Nest çocuklar için atölyeler ve etkinlikler düzenleyen, aynı zamanda çocuğunuz için birbirinden eğlenceli ve eğitici oyuncakları ve kitapları bulabileceğiniz çok keyifli bir mekan.
 4M in etkinlik setlerine bayılacaksınız. Biz oyun hamuru mozaik setini aynı haftasonu tamamladık hemen.Plantoys çocuklara çok güzel hediyeler verdi. Nehir denge oyuncağını çok sevdi. Sağlığa zararsız doğal ahşap bu oyuncaklara muhakkak gözatın derim.
Gün Yayıncılık 1 Kasım'da satışa çıkacak olan, 2-9 yaş çocuklara hitap eden Dikkat Güçlendirme Set' lerini ilk kez bizlere deneme imkanı sundu. Nehir'le kaç akşamdır farklı oyunlar türetiyoruz. Önce kartlardaki görselleri tek tek büyük posterde bulup gösterdik. Sonra kartları hareket kartları olarak kullandık; bir kart çektik ve karttaki hareketi yapmaya çalıştık. Sonra 3 kart çekip karttaki resimlere göre bir hikaye anlatma oyunu oynadık. Daha da çok oyun türetiriz biz bu kutu ile.. Tekrardan teşekkür ediyoruz kendilerine.

Zeyland çok güzel pamuklu bir eşofman takım hediye etti Nehir'e. Rengine bayıldık, pamuklu dokusunu da çok sevdik.
Bebak'ın hediyeleri tam kış gelirken çok çok işime yarayacak. 
Farmasi hem çocuklarımızı hem biz anneleri düşünmüş. Bebek şampuanı ve losyonu yumuşacık ve mis gibi kokuyor. El kremi de öyle.
Colgate ve Palmolive' in hediyeleri ile mutlu olmamak imkansız. Çikolatalı duş jelinin kokusu beni benden aldı. Yıllardır banyoda güvendiğimiz ve kullandığımız Hacı Şakir artık duş jelleri ile de bizlerle. Colgate'in şeker asidi dengeleyen diş macunu Türkiye'de ilk ve tek.
İki genç ve dinamik insanın biraraya gelerek harika bir fikirle yola çıkmaları ile oluşan Paper Us defterlerin tasarımlarına bayıldım.

Atolye Luna' nın bizler için hazırladığı kar küreleri çok şirindi ve içinden çıkan sıcak çikolata ile haftasonu güzel bir keyif zamanımız oldu. 
Hepsi Enteresan bizler için öyle hoş bir hediye sepeti hazırlamış ki, sepetin içindekileri Nehir'le paylaşamadık. Baykuşuma, magnetlerime küçük hanım el koydu. Kitap ayraçlarını, kokulu sabunları saklamayı başardım :-)
Bu güzel etkinlik için Füsun ve Seyhan'a ve bizlerle olan tüm değerli firmalara tekrardan çok teşekkür ederim. Nehir ve ben harika bir haftasonu geçirdik sayelerinde..Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...