25 Nisan 2014 Cuma

GEBZE DOĞA ÇİFTLİĞİNDE 23 NİSAN GEZİMİZ

23 Nisan için arkadaşlarla birlikte bir organizasyon yapalım, çocuklarında eğlenebileceği bir yere gidelim istedik. Hem kahvaltı yapabileceğimiz, hem çocukların çimler üzerinde oynayıp koşabileceği biryer düşünürken Gebze Doğa Çiftliği'nde karar kıldık. 

Yeşillikler içinde güzel bir mekan yapmışlar. Çimler üzerinde şemsiyeli masalar olduğu gibi kapalı çardaklar da var. Biz önce açık masalara oturup daha sonra çardağa geçtik. İki ayrı çocuk parkı ve keçilerin, tavukların, maymun, tavşan ve tavuskuşlarının olduğu mini bir hayvanat bahçesi de var. Kızlar doyasıya eğlendiler; parkta gönüllerince kaydıraktan kayıp, salıncakta sallandılar; çimlerde top oynadılar, keçileri elleriyle besleyip, oradan oraya koşturdular. Öğleden sonra 15-15.30 a kadar kaldık. Bizler çocukların peşinde biraz yorulsak da hepimiz için çok eğlenceli bir gün oldu.

Gitmek isteyeniniz olursa kahvaltı fiyatı kişi başı 20 tl ve serpme olarak servis ediliyor. Açıkçası kahvaltıyı biraz zayıf bulsam da, çocuğunuzla tüm gününüzü geçirebileceğiniz ve çok rahat edebileceğiniz bir mekan olması bakımından tavsiye ederim.   Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...