17 Haziran 2013 Pazartesi

İTALYAN SİRKİ- CIRCO ITALIANO

Nehir geçtiğimiz haftasonu ilk kez sirke gitti. Müziği ve hayvanları çok seven Nehir sirkte oldukça eğlenir diye düşündüm, tabi Nehir sayesinde babası ve ben de ..

Sirkav Sirk organizasyon ile Turkiyeye gelen Circo Italiano' ya gittik. Sirk Kozyatağı Carrefour Otopark Alanı içerisinde kuruluyor. Haziran ayı boyunca devam edecek. Gösterinin içeriği;

* Akıllı köpekler 
* Trambolin Show
 
* Jonklör Gianni
 
* Vahşi Aslanlar ve Kaplanlar
 
* Halı Show
 
* Ünlü Palyaço “Rossi”
 
* Brezilyalı kardeşler “Kafes İçinde Motor Show”
 
* Indiana Jones ve Timsahlar
 
* Tüplü Akrobasi
 
* Alessandrini Kardeşler ve Ölüm Çemberi

* Hava Kuşak Gösterisi

Nehir'in mutluluğu sirke gideceğimizi söylediğimiz andan itibaren başladı, haavanlar görücem, aslan, maymun görücem, joklör (bu kelimeyi de sevdiği çizgi film pocoyo'dan öğrendi) görücem  diye gezindi ortalıkta. Sirk alanına ulaştığımızda mutluluğu doruktaydı.
Patlamış mısırımızı alıp gösteriyi beklemeye başladık..


Nehir pür dikkat izledi ve çılgınca alkış tuttu...

Biz gösteriyi beğendik. 2 saat boyunca sıkılmadan vakit geçirdik. Nehir de 2 saat kucağımızda uslu bir şekilde izledi tüm gösterileri. Ne timsahlardan ne de aslanlardan zerre korkmayan kızım, eski püskü elbiseli ve üzgün yüz ifadeli palyaçodan korktu, onu gördüğü her an ağlamaya başladı.. Ama gösterinin geri kalanını büyük heyecanla, alkışlar tutarak izledi.

Çocuklarıyla eğlenceli bir 2 saat geçirmek ve kendi de 2 saatliğine çocukluğuna dönmek isteyen ebeveynlere tavsiye edebileceğim güzel bir organizasyon.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...