30 Ocak 2013 Çarşamba

AYIN ÜRÜN YORUMLARI-OCAK/2013


HAYAT BEBEK SUYU

Nehir 1 yaşına gelene kadar biberonlarını, emziklerini, içme ve mama sularını kaynattım. 1 yaşından sonra ise artık içme ve mama sularını kaynatmaya gerek olmadığını hem arkadaşlarımın çocuk doktorlarından hem kendi doktorumuzdan hem de internet yazılarından teyit ederek, kaynatmayı bıraktım.  Ancak evde kendimiz için kullandığımız damacana suyunu vermeye de bir türlü gönlüm razı olmadı, gerek damacanaların ve pompaların hijyenine güvenmeyişimden, gerekse de suyun içeriği ve temizliğinden emin olamayışımdan. Arayışım sürerken eşim market alışverişine çıktığı bir gün, Nehir için kapalı su almasını söylediğimde Hayat Bebek Suyu ile geldi eve. O günden sonra da Nehir için hep Hayat Bebek Su kullandık.

Sular 0,33 litrelik 6 'lı paketlerde satılıyor. Diğer şişe suların aksine paketteki şişelerde tek tek kapak koruması var. Ayrıca paketten, kapağı çıkarıp kolaylıkla yerine takılan ve su şişesini biranda bebek suluğuna dönüştüren suluk başlığı da çıkıyor. Bu başlıkları kaynatıp, yolculuklarda ya da dışarıda olduğunuz zamanlarda suyunuzla birlikte yanınıza alabilir böylece ayrı ayrı hem su hem suluk taşıma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Gerçi benim tercih ettiğim yöntem suyumuzu suluğa boşaltarak suluk taşımak şeklinde.

Temizlik ve hijyenin yanında yüksek mineral içeriğiyle bebeğimize güvenle verebileceğimiz bir su olduğunu düşünüyorum..Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...