28 Aralık 2012 Cuma

YILBAŞI HEDİYELERİMİZ

Üyesi olduğum 2011 Ağustos Anneleri grubumuzda geleneksel yılbaşı çekilişimizin 2.sini gerçekleştirdik bu yıl. Sevgili damlanın annesi ve Bir Tatlı Kaşığı bloğunun sahibi sevgili Kadriye arkadaşım Nehir'e bu son derece güzel ve eğitici oyuncağı göndermiş. Imaginarium'un düğme dizme oyuncağı. Çok da tatlı bir kart yazmış bize. Nehir oyuncağı çok sevdi; şimdilik resimlere uygun olarak yapamasa da kafasına göre düğmeleri diziyor, ya da benim dizdiklerimi söküyor; epey vakit geçiriyor oyuncağıyla.

Yine grubumuzdan tatlı Demir'in annesi Gülşah teyzemiz de hediye göndermiş bize; Playskool Bay Patates Kafa. Nehir patapess, patapees diye alıyor eline. Göcüüü, ağciii diye söküyor parçaları sonra da rastgele deliklere takıyor patetes kafanın gözlerini, kulaklarını. Çok sevdi, çok eğlendi bu oyuncakla.

Bu da kızıma benim yeni yıl hediyem. Tchibodan aldığım ahşap sebze meyve kesme oyuncağı. Sebze meyveler ortadan cırtcırtlı ve tahta bıçağı ile bu cırtcırtların olduğu yerden kesilebiliyor. Nehir bıçak kullanmak yerine eliyle bölmeyi sevdi daha çok. Sebzeleriyle çorba yapıp bize ve bebeklerine yediriyor.


Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...